Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, symboly, auta, hmyz, láska, věda, zvířata, mapy, květiny, ptáci, Vánoce a Advent, sport, rostliny, stavby, nápoje, dopravní prostředky, náboženství, muži, osobnosti a lidé, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky zdarma ke stažení, Státní vlaječky, prapory, pro děti, Online adventní magazín, Obrázek Santy Clause, volný čas, Obrázky na plochu PC, pro dospělé, počítače

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, okresy České republiky, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, měny, geocaching, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, cestování, hry, zábava

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:č, URL, doporučujeme, Super free web games zdarma, Real Madrid CF sepak bola, Obrázky vlajek států světa, odkaz, Super online flash hry, Silvestrovská zábavní pyrotechnika na obrázku, Stručný encyklopedický slovník, Přehled přípon a koncovek souborů, internetové stránky

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, dokumenty apod.

Myšlenky, úsloví, moudrosti, rčení, moudra, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, moudrosti, rčení, moudra, bonmoty, přísloví, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Fórky, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro mobil, PC, ultrabook, monitor, phablet, mobilní telefon, smartphone, notebook, obrazovka počítače, tablet, displej a pro operační systémy Windows 7, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Java ME, BlackBerry OS. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, Formule 1, ptáci, motorky, hmyz a pavouci, fantasy, zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fraktály, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, HD 1280x720, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1440x960, 3200x1800, 1152x864, 1800x1440, 1366x1024, 1080x1920, 1080x1800, 1920x1200, 1152x1920, 320x568, 1920x1080 atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značení, M, Baccarat card game, zadarmo, Vlajky spojených států amerických, Online zeměpisné testy zdarma, Best web page, Online hry zdarma, M, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Kliparty zdarma

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro PC, mobil, displej, monitor, mobilní telefon, smartphone, tablet, notebook, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Linux Fedora, Windows 98, Windows NT, Windows 95, Lubuntu, Chrome OS, OSX, Android, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, letadla, vesmír, planety, galaxie, auta, příroda, krajina, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, květiny, kytky, wallpapery, hudební tapety, operační systémy, Windows, rostliny, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z 800x600, 1920x1280, 412x846, 800x1280, 750x1334, 1920x1440, 2560x1600, 2160x3840, 2560x2048, 1536x864, 2048x1536, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1280x960, 854x480, 1600x2560 atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Moudrosti, přísloví, rčení, úsloví, výroky, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, rčení, úsloví, výroky, aforismy, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o smutku od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, fyzika, náboženství a křesťanství, věda, nápoje, jídlo, český jazyk, lékařství a medicína, literatura, matematika, účetnictví, počítače, politika, nástroje, filozofie, rostliny, chemie, software, nemoce, materiály, hardware, příroda, různé, zkratky atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, sport, historie, politici, přezdívky, mytologie, záliby, psychologie, lékařství, zločin a právo, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, křesťanství, vlastnosti, politika atd.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, V, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, , Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Betlémská omalovánka, humor, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro PC, mobil, displej, monitor, mobilní telefon, smartphone, tablet, notebook, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Linux Fedora, Windows 98, Windows NT, Windows 95, Lubuntu, Chrome OS, OSX, Android, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, letadla, vesmír, planety, galaxie, auta, příroda, krajina, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, květiny, kytky, wallpapery, hudební tapety, operační systémy, Windows, rostliny, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z 800x600, 1920x1280, 412x846, 800x1280, 750x1334, 1920x1440, 2560x1600, 2160x3840, 2560x2048, 1536x864, 2048x1536, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1280x960, 854x480, 1600x2560 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

černý humor, kameňáky, vtípky, vtipy, anekdoty, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, kameňáky, vtípky, vtipy, anekdoty, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O mužích apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Ohio, Indiana, Havaj, Arkansas, New York, Severní Karolína, Wisconsin, Massachusetts, Georgie, New Jersey, Aljaška, Jižní Dakota, Missouri, Kalifornie, Michigan, Rhode Island, Maryland, Minnesota, Oregon, Montana, Oklahoma, Connecticut, Idaho, Nové Mexiko, Kentucky atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, hudební zkratky, fyzikální jednotky, geocaching, týmy NHL, země EU apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info, Opilý Santa Claus?, V, Online testy a kvízy zdarma, Životopisy slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Grunge hudební rockový styl
Naše tipy
Santa Claus
Doporučené odkazy
Vánoční trhy
Tipy na zajímavé weby
Štědrovečerní večeře
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.