Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Wallpapers na PC - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v mobil, obrazovka počítače, displej, PC, ultrabook, notebook, smartphone, tablet, phablet, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Mac, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Lubuntu, Slackware, macOS, Windows 10, FreeBSD, Windows Server 2012. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, motorky, fantasy, ptáci, květiny, flóra, stromy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta. Dostupné rozměry 320x568, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 3200x1800, 1080x1800, 1024x768, 1152x864, 750x1334, 393x786, 2560x1920, 1152x1920, 1280x800, 1920x1280, 1280x960, 768x1024 atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Smrk, Rumové řezy, Štědrý den, Ježíš Kristus, Písnička, Kapr, Striezelmarkt, Tichá noc, Slámový adventní věnec, Štědrý večer, Linecká kolečka, Zdraví, Tablet, Koleda, Alkoholový kalendář, LED svíčky, Špalda, Rostliny, Kuba, Vánoční světýlka, Anděl, Tisk, Filmy, Brambořík, Pro děti, Přáníčko, Windows, Německy, bezlepkové cukroví, Vánoce, Bůh apod.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, zajímavosti, URL, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Pakistan, weby, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Seznam souborových přípon, kuriozity, Nej hry online, humor

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Výroky, moudrosti, rčení, hlášky, moudra, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Výroky, moudrosti, rčení, hlášky, moudra, aforismy, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o lži od různých známých osobností.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vtipy, ftipy, fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony apod.

Keywords:Online vánoční webzine, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky vlajek měst ČR, Kostky, výukové pomůcky, internetové stránky, pro děti, Libro da colorare, V, info, Online geografické testy zdarma bez registrace

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, školství, státní správa, fikce a fantasy, historie, sport, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, politici, záliby, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, umělci, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, vlastnosti, politika, lékařství, osobnosti atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: tipy, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky amerických států USA, Real Madrid football club, Nej hry online, Přehled zkratek a akronymů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Vlajky států světa, Databáze osobností Kdo je to?, zdroje informací, Vše o Vánocích

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Super online kvízy, multimédia, zdarma, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Obrázky, kliparty, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Omalovánky k vytištění pro děti, Životopisy osobností, Biografie slavných osobností, Seznam státních vlajek

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Střílecí hry, Omalovánky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Barbie hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, zkratky, lékařství a medicína, internet, hardware, politika, nástroje, různé, stavebnictví, filozofie, sport, školství, nemoce, počítače, kultura, chemie, latina, náboženství a křesťanství, matematika, cestování, technika, psychologie, zločin a právo, český jazyk atd.

Klíčová slova: zábava, internet, V, V, V, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, školství, cestování, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Staré hry online, linky, Fernando Torres,

Několik fórů na závěr. Vtip Přikázání: Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Bavorska
Doporučené odkazy
Fotbalista Luis Suárez
Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.