Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bramborový salát, Desktop, Hostina, Pro děti, Ohňostroj, Štóla, Přáníčko, Historické ozdoby, Tapeta, Vánoční stromeček, Jezulátko, Jmelí, Korálky, Řetězy, Plzeň, Vánoční pozadí, Keramický adventní věnec, Kameňák, Zima, Vykrajovátka, Kavkazská jedle, Adventní kalendář, Schleich, Brambořík, Vídeňský punč, Kuba, Písnička, Blahopřání, Sněhová vločka, Jmenovka, Vánoční kaktus apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Deskovky, Adventury, Omalovánky, Oblíkačky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oddechové hry, online html5 hry, Barbie hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: V, URL, Super online hry zdarma, pro děti, Matsushima Nanako, webové stránky, Skvělé hry online zdarma, kuriozity, Sexy Halle Berry, Prapory regionů a království, Wallpapery na PC ke stažení, tipy, PC pozadí pro Windows

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v phablet, displej, monitor, mobilní telefon, PC, počítač, mobil, smartphone, tablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Java ME, Windows 98, macOS, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10, BlackBerry OS. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, květiny, hmyz a pavouci, fraktály, zvířata, free wallpapers, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní a závodní auta, motorky, nature - příroda, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 1800x1440, 1440x900, 375x667, 1152x1920, 1536x2560, 1080x1920, 360x640, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1366x768, 393x786, 412x846, 1600x2560, 2160x3840, 3200x1200, 1600x1200 atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Američan, Císař, Životopis, Poslanec, Scénárista, Rakousko-Uhersko, Prezident, Atentát, Florida Panthers, Právník, Trenérka, Zpěvačky, Ministr zahraničí, Lord, Kancléř, Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, Imitátor, Protektorát, Upálen, Mluvčí, Renesance, HIV pozitivní, Angličané, Diplomat, Slováci, Esejista, Zpěvák, Rakušan, Vůdce, Nežijící, Vojáci, Prezidenti, Textařka, Fotograf apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, firmy a společnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:zábava, cestování, Obrázky na plochu PC, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Norská předpověď počasí, zajímavosti, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Jak spořit a vytvářet úspory?, weby, multimédia, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, školství, Spisovatelé a básníci, lékařství, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, sport, osobnosti, mytologie, politici, herectví, herci a herečky, národnost, zločin a právo, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, přezdívky, psychologie, politika, věda, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Hlášky, motta, rčení, bonmoty, moudra, výroky, aforismy

Slavné citáty, Hlášky, motta, rčení, bonmoty, moudra, výroky, aforismy, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o dobru od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, Nádherná Sara Shimada, Online testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Vánoční magazín, Nejhranější hry online, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, věda, umělci, osobnosti, historie, profese a zaměstnání, politici, školství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, národnost, podnikání a podnikatelé, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, státní správa, Spisovatelé a básníci, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, vlastnosti, lékařství atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, země EU, hudební zkratky, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro tablet, PC, monitor, obrazovka počítače, počítač, mobil, displej, ultrabook, smartphone, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Java ME, Windows NT, OSX, Windows Server 2012, Windows 10. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, motorky, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 1440x2560, 1280x1024, 800x600, 1366x768, 2560x1440, 640x480, 1280x800, 3200x1800, 1600x900, Full HD 1080x1920, 800x1280, 2560x1600, 1280x720, 2560x2048, 1600x900 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA, Nejlepší školní testy a kvízy, Sandra Bullock, A, výukové pomůcky, hyperlinky, Vlajka Grenady, Biografie slavných osobností, F, Online vánoční magazín

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Vánoční online hry a podobně.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Kliparty zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, H, počítače, Charlize Theron, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty pro Office, Super online kvízy, F, V, Test, examination, exam, evaluation, assessment, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Travel in USA
Partnerské internetové stránky
Přání k narození dítěte
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky krásných sexy žen.
Doporučené odkazy
Vlajka Nikaraguy
Tipy na zajímavé weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Tipy na užitečné weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.