Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Kameňáky, fórky, frky, černý humor, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, frky, černý humor, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Náš tip pro děti i dospělé

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Členské země americké federace, zábava, odkaz, Dopravní značky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, multimédia, doporučujeme, V, Obrázek Blondýna, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější hry online, humor

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Závody aut, Střílečky, Sportovní hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Animace, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Logické hry, Postřehové hry, Strategie, Brutální krvavé hry a tak dále.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

World wide web, internet pro děti i dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Závodní, Karetní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Keywords:Seznam souborových přípon, Hry pro kluky, počítače, zeměpis, HTML5 Videojuego de navegador, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, info, Velikonoční tapety, wallpapers, internet, Free game online hry, Životopisy osobností

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírové ozdoby, Vánoční kaktus, Adventní trhy, Vánoční koledy, Linecká kolečka, Adventní věnec, Vánoční svíčky, Osvětlení do oken, Jezulátko, Vinná klobása, Píseň, Linux, Samolepky, Kapr, Staroměstské náměstí, Pro děti, Tichá noc, K Vytištění, Umělý vánoční stromek, Skleněné ozdoby, Striezelmarkt, Jingle Bells, K Tisku, Mrazík, Jídlo, Desktop, Papírový vánoční stromek, Omalovánky, Bůh, Husarské knoflíky, Stromeček apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ostrava, Text, Francouzsky, Vánoční koledy, Vánoční kaktus, Jesličky, Vánoční ozdoby, Přání, Květiny, Řetězy, Vánoční filmy, Jídlo, Anděl, Vánoční koule, Vánoční světýlka, Atmosféra, Plzeň, Bůh, Vídeň, Koleda, Vánoční prostírání, LED svíčky, Popelka, Strom, Zdraví, Vánoční hvězda, Silvestr, Patchwork, Vánoční stromek, Jmelí, Husarské knoflíky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Super online hry zdarma, zdarma, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Vlajky států USA, linky, weby, Belize, odkazy, Přehled přípon a koncovek souborů, webové stránky, Počítačové tapety pro Windows

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Informace pro děti i dospělé

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, nemoce, počítače, literatura, účetnictví, materiály, školství, náboženství a křesťanství, nástroje, chemie, věda, software, filozofie, technika, politika, ekonomie a ekonomika, internet, stavebnictví, cestování, bankovnictví, zkratky, kultura, fyzika, psychologie atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, latina, nápoje, matematika, jídlo, literatura, software, materiály, stavebnictví, účetnictví, kultura, český jazyk, fyzika, nemoce, chemie, zločin a právo, politika, cestování, věda, sport, počítače, bankovnictví, zkratky, příroda atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Tapety na plochu PC, A, Vlajka Korsiky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti, kuriozity, Přání k svátku, Seznam státních vlajek, hyperlinky, K

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Síť pro děti i dospělé

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Aforismy, motta, bonmoty, moudrosti, výroky, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, motta, bonmoty, moudrosti, výroky, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, online html5 hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Deskovky, Adventury, Barbie hry, Omalovánky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, Vánoční web, Pozadí na PC, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Online zeměpisné testy zdarma, Online testy zdarma, školství, Vlajky měst a obcí České republiky, URL, K, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications,

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Partnerské weby
Gratulace a přání
Naše tipy
Omaha hold em poker
Zajímavé internetové odkazy
Fond d écran
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu Vánoce
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.