Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vykrajovátka, Cesmína, Televize, Advent, Tapeta, Vánoční dekorace, Vánoční svícen, Brambořík, Koleda, Ježíšek, Kuba, Lego, Košíčky, Láska nebeská, Silvestr, Jedle, Hostina, Jezulátko, PF, Štěstí, Stromeček, Film, Korálky, Vánoční stromek, Vánoční tapety, Vánoční prostírání, Husarské knoflíky, Kinder, Papírový vánoční stromek, Adventní svícen, Špalda apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Informace, inspirace pro volný čas

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Text, Koleda, Bůh, Jídlo, Slámový adventní věnec, Květiny, Nový rok, Dárky, Ježíš Kristus, Jarmark, Adventní svícen, Borovice, Milka, Vídeň, Adventní věnec, Korálky, Pro děti, Štóla, Adventní kalendář, Papírový vánoční stromek, Vykrajovátka, K Vytisknutí, Osvětlení do oken, Ostrava, Vánoční stromek, Ohňostroj, Santa Claus, Sněhová vločka, Striezelmarkt, Vánoční hvězda, Wallpaper apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: F, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, P, Obrázky k vytištění a vybarvení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, volný čas, Fotografie Mandy Moore, info, Super online kvízy, Vlajky jednotlivých států USA, humor

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít soubory těchto typů: komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, internet a web, systémové soubory apod.

Keywords:Hry pro dívky online, Slovník pojmů Co je to?, Full HD tapety na PC zdarma, K, Adventní dekorace - řetězy, Tapety na PC, odkazy, Vlajky amerických států USA, Hanoj city, doporučujeme, odkaz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Kameňáky, fórky, fóry, ftipy, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, fóry, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Tapety na PC - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. doporučujeme pro PC, ultrabook, smartphone, phablet, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, počítač, displej, tablet, notebook a pro operační systémy Windows 10, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows 95, Slackware, Linux Ubuntu, Windows XP, Chrome OS, FreeBSD, Windows NT, Windows 2000. Pozadí na plochu PC z kategorií auta, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, rostliny, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, hudební tapety, květiny, kytky, zvířata, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, wallpapery, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 1536x864, 393x786, 1536x2560, 1280x800, 1680x1050, 1280x1024, 2048x1080, 750x1334, 1536x2048, 854x480, 1152x864, 1280x768, 1440x900, 768x1024, 1080x1800, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, V, počítače, Fernando Torres, Vše o Vánocích, výukové pomůcky, multimédia, Evropa, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, URL, kuriozity

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Auta a závodní, Adventury, Oblíkačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Deskovky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, obecné zkratky, geocaching, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, státy usa, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online životopisy, biografie slavných osobností, Sexy Cindy Crawford, internetové stránky, Webové online testy zdarma, Vlajky zemí světa, Obrázková přání k svátku podle jmen, hyperlinky, Obrázky a kliparty zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Auta a závodní, Adventury, Oblíkačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Deskovky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, obecné zkratky, geocaching, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, státy usa, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, tablet, phablet, mobil, displej, notebook, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows XP, Windows Me, Linux Mint, Linux Fedora, Windows 98, OSX, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Lubuntu. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií free wallpapers, hmyz a pavouci, Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, zvířata, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, květiny, vesmír, kosmos, motorky. Dostupné rozměry 640x480, 320x568, 1280x800, 3200x1800, 800x1280, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 1920x1440, 768x1024, 360x720, 1536x2560, 360x760, 1152x864, 1080x1800, 854x480 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, mapy, halloween, symboly, sport, jídlo a nápoje, ovoce, hudba, smajlíci a emotikony, květiny, láska, zelenina, přístroje, ženy a dívky, ptáci, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, Vánoce a Advent, hmyz, dopravní prostředky, rostliny, auta atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, zdarma, Nejhranější online hry zdarma, linky, internet, Christina Aguilera, Online testy zdarma bez registrace, zadarmo, Superhry a hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super free web games zdarma, zábava, Ozdoby, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně
Odkazy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Zajímavé webové stránky
Lechtivé fotky Sharon Stone
Odkazy na užitečné webové stránky
Slova koledy Štědrej večer nastal
Doporučené odkazy
Adventní tradice
Tipy na zajímavé weby
Novoročenka 2023

Děkujeme vám za vaši návštěvu.