Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Co je to Romulus Remus?, M, info, Dopravní značky, Liverpool F.C., linky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Dopravní značení, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, geocaching, fyzikální jednotky, hudební zkratky apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Letecké simulátory, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Barbie hry, Logické hry apod.

Keywords:webové stránky, Biografie slavných osobností, internetové stránky, zábava, Gambling, betting, Vlajky amerických států USA, kuriozity, humor, Texty vánočních koled, Super online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, počítač, phablet, notebook, PC, mobil, tablet, displej, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 95, Windows Server 2012, Windows XP, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, BlackBerry OS. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, Formule 1, fantasy, hmyz a pavouci, flóra, stromy, květiny, motorky, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 2048x1536, 2560x1440, 1280x854, 1152x1920, 2048x1080, 1152x864, 1920x1280, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1920x1080, 1152x768, 1080x1920, Full HD 1080x1920, 640x480, 2560x1920 atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, notebook, mobil, počítač, smartphone, phablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, PC, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10, Windows NT, FreeBSD, Windows 98, macOS, Mac, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 95, Red Hat Linux. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, auta, rostliny, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, dopravní prostředky, motorky, motocykly, hudební tapety, příroda, krajina, voda a bubliny, letadla, operační systémy, Windows, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí. Stahujte ve velikostech 1024x768, 800x600, 2560x2048, 1280x800, 1680x1050, 1440x2560, 375x667, 1200x1920, hi res 2560x1920, 1800x1440, 1280x1024, 360x760, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 768x1024, 1920x1440 atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejhranější hry online, Obrázky a kliparty zdarma, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, zdroje informací, doporučujeme, Online hry pro děti zdarma, Biblické omalovánky, webovky, F, URL, pro děti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, země EU, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, geocaching, měny, zkratky krajů České republiky, státy usa, hudební zkratky apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. můžete využít v počítač, smartphone, tablet, mobil, displej, obrazovka počítače, phablet, notebook, PC, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Windows 10, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows XP, SUSE Linux, Windows 95, Java ME, Windows 2000, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu počítače z kategorií sportovní a závodní auta, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, Formule 1, zvířata, květiny, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, motorky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z HD 1280x720, 1920x1080, 1280x854, 1280x720, 1440x2560, 1152x768, 750x1334, 1536x2048, 1080x1800, 360x720, 1440x900, 1280x960, 2048x1536, 1280x800, 800x1280, 854x480 atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Jižní Dakota, Florida, Arkansas, Georgie, Severní Karolína, Nebraska, Delaware, Maine, Idaho, Missouri, Aljaška, Louisiana, Minnesota, Severní Dakota, Indiana, Západní Virginie, Vermont, Virginie, Massachusetts, Havaj, Tennessee, Colorado, Michigan, New Hampshire, Nové Mexiko atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, A, Online testy zdarma bez registrace, Shakira, Státy a jejich prapory, pro dospělé, Přehled formátů souborů, Vánoční, adventní koledy, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, země EU, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, geocaching, měny, zkratky krajů České republiky, státy usa, hudební zkratky apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Informace, všeobecné informace zdarma

Frky, kameňáky, fóry, fórky, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, fóry, fórky, vtípky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Křesťanství, Češi, Spisovatel, Rétorika, Ministr zahraničí, Poprava, Továrník, Zpěvačka, Trest smrti, Producent, Imitátor, Američan, Životopis, Hokejisté, Francie, Poslanci, Prezident, Malíř, Dabérka, Náboženství, Poslanec, Upálen, Scénárista, Textař, Podnikatel, Husité, Romantismus, Avangard Omsk, Prezident USA, Archivář, Československo, Státník, Exilový prezident, Režisér, Vojevůdce apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: odkaz, F, Tapety na PC zdarma ke stažení, školství, Full HD tapety ke stažení, Bulgaria, počítače, internet, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázek vánočního stromečku
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na ořechová vánoční cukroví
Doporučené odkazy
Obrázek rolniček
Naše tipy
Vánoční cukroví linecká kolečka
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.