Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v tablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, monitor, mobil, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, phablet, displej a pro operační systémy Slackware, Mac, Windows 95, Java ME, Android, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows 7, BlackBerry OS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, hmyz a pavouci, zvířata, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, free wallpapers, nature - příroda, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály. Stahujte ve velikostech 2160x3840, 1024x600, 1200x1920, 1920x1200, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 2560x1600, 1152x768, 640x480, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 393x786, 1080x1920, 1440x900 atd.

Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, fórky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O mužích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O manželství, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Somálcích, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Deskovky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Hannah Montana, Barbie hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Střílecí hry apod.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Strategie, Karetní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Akční hry, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, odkazy, Pozadí na tablet, Dopravní značení, Vánoční koule, Přehled zkratek a akronymů, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční zvoneček, internet, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, sport, náboženství, smajlíci a emotikony, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, mapy, věda, ženy a dívky, nástroje a přístroje, halloween, Vánoce a Advent, nápoje, láska, přístroje, ptáci, zvířata, jídlo a nápoje, květiny, hmyz, hudba, muži atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, týmy NHL, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace apod.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bůh, Jmenovky, Slámový adventní věnec, Jedle, Štědrý den, Václavské náměstí, Dárky, Šišky, Košíčky, Květiny, Neviňátko, Historické ozdoby, Bramborový salát, Přání, Desktop, Pozadí, Linecká kolečka, Umělý vánoční stromek, Vánoční svařák, Jmenovka, Linux, Štědrý večer, Kavkazská jedle, Dia, Vánoční pozadí, Vánoční světýlka, Vánoční kaktus, Milka, Vánoční prostírání, Ostrava, SMS apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Keywords:doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, cestování, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, zdroje informací, Nejlepší školní testy a kvízy, info, Ozdoby, Webové html5 hry zdarma, zdarma, zajímavosti

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Obchodník, Itálie, Angličané, Američan, Poslanec, Mluvčí, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Zlatý slavík, Ital, Stoletá válka, Hudba, Mim, Protektorát, Boston Bruins, Komunisté, Slovenští prezidenti, Manýrismus, Teolog, Olympiáda, Podnikatelé, NHL, Svatý, Češi, Architekt, Gymnasté, Válka, Křesťanství, Olympijský vítěz, Český slavík, Dramatik, Masový vrah, Husité, Továrník, Faraon, Archivář apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, počítače, Přehled států světa a jejich vlajek, Šťastné a veselé Vánoce, M, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled zkratek a akronymů, Novoroční blahopřání mílovými kroky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, weby, Vlajky amerických států USA, Skvělé hry online zdarma

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Fóry, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, latina, technika, náboženství a křesťanství, zkratky, filozofie, fyzika, software, hardware, psychologie, ekonomie a ekonomika, kultura, politika, zločin a právo, jídlo, literatura, lékařství a medicína, počítače, různé, stavebnictví, rostliny, školství, internet, účetnictví atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Firemní blahopřání k novému roku, odkaz, V, výukové pomůcky, Vlajky světa, Světové vlajky, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, čím zobrazit následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: kuriozity, B, zadarmo, Ilustrace, obrázky, pro dospělé, Vánoční kliparty zadarm ke stáhnutí, Online hry pro děti zdarma, školství, URL, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online životopisy, biografie, internetové stránky, Kostky,

Několik fórů na závěr. Vtip Maminko, proč máme ... ?: Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Partnerské weby
Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Vánoční filmy přispívají k dobré náladě
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.