Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Akční hry, Animace, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, školství, Seznam zkratek a akronymů, Mandy Moore, Superhry a hry online zdarma, M, webové stránky, Regiony Francie, hyperlinky, cestování, volný čas, Vlajky měst a obcí České republiky

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů, Liverpool FC, Online adventní magazín, multimédia, zadarmo, Omalovánky, hry pro děti, kuriozity, č, Kliparty zdarma

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Síť, inspirace pro volný čas

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hot sexy blondes girls teens women naked images, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie, Celebrity, herečky, zpěvačky, pro dospělé, Přehled souborových přípon, weby, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, hudební zkratky apod.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Architekt, Orlík, Mluvčí, Komunista, Romantismus, Zavražděn, Philadelphia Flyers, Ministr zahraničí, Filozof, Pittsburgh Penguins, Prezident, Nobelova cena, Vůdce, Faraon, Závodník, Avangard Omsk, Český slavík, Pedagog, Florida Panthers, Dabérka, Skladatel, Trest smrti, Křesťanství, Nežijící, Básník, Politik, NHL, Gymnasté, Státník, Malíř, Manýrismus, Diplomat, Podnikatelé, Upálen, Druhá světová válka apod.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, New York, Nebraska, Louisiana, Washington, Minnesota, Maine, Mississippi, Idaho, Oregon, Florida, Západní Virginie, Kentucky, Iowa, Alabama, Delaware, Havaj, Tennessee, New Jersey, Severní Karolína, Massachusetts, Georgie, Arizona, Virginie, Colorado, Pensylvánie atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Nej hry online, Seznam vlajek amerických států, Úspory vody, tepla, eletřiny, M, Wallpapers na plochu PC, humor, Státy světa, Hry pro nejmenší online, Tapety do mobilu, tipy

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro phablet, ultrabook, displej, PC, počítač, mobilní telefon, tablet, notebook, obrazovka počítače, smartphone, monitor a pro operační systémy Windows Me, OSX, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows 10 Mobile, Windows 7, Mac, Lubuntu, Linux Fedora, Android, Java ME. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií motorky, motocykly, příroda, krajina, voda a bubliny, rostliny, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, letadla, psi a štěňátka, auta, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 360x640, 640x480, 360x760, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1600x2560, 2560x1440, 320x568, 1024x600, 360x720, 1152x864, HD 1280x720, 800x1280, 854x480, 375x667 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zdroje informací, info, Seznam státních vlajek, Webové online testy zdarma, Životopisy slavných osobností, Real Madrid CF, Ilustrace, obrázky, Dopravní značky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, URL, Seznam zkratek a akronymů, V, Kasína,

Několik fórů na závěr. Vtip Miska: Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Partnerské weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Tipy na zajímavé weby
Widescreen wallpapers
Doporučené odkazy
Cameron Diaz
Zajímavé internetové odkazy
Kostky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.