Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mrazík, Svíčky, Vinná klobása, Kavkazská jedle, Vídeň, Vánoční pozadí, Santa, Kinder, Vánoční hvězda, Pastýř, PF, Blahopřání, Rumové řezy, SMS, Stromeček, Rostliny, Milka, Jedle, Jingle Bells, Křesťanství, Přání, Kapr, Televize, Brno, Borovice, Jmelí, Adventní kalendář, Ohňostroj, Koledy, Košíčky, Ostrava apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, F, multimédia, Vlajky amerických států USA, Online hra malování vajíček, A, humor, zadarmo, Omalovánky a vymalovánky, Vlajky měst a obcí České republiky, Online adventní magazín, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, smartphone, ultrabook, monitor, displej, phablet, mobil, PC, notebook, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Windows XP, Windows 95, Windows 2000, Windows NT, Mac, Linux Mint, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Lubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, noční města, adventní a vánoční tapety, zvířata, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, hudební tapety, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 2048x1080, 768x1024, 800x600, 640x480, 1152x864, 1920x1280, 1600x2560, 1536x2560, 1024x600, 1536x864, 1200x1920, 1280x960, 1152x1920, hi res 2560x1920, 2560x1440 atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:weby, Biografie slavných osobností, tipy, doporučujeme, Thierry Daniel Henry, Wallpapers na PC ke stažení, zdarma, internet, Svatební blahopřání a texty, výukové pomůcky, URL, odkazy

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet následující typy souborů: video soubory, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, konfigurační soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: M, odkaz, Dopravní značení, Obrázek Laborantka, webové stránky, Biografie slavných osobností, Online testy zdarma, Celebrity Ashanti, hyperlinky, Členské země americké federace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Staré hry online

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, země EU, fyzikální jednotky, okresy České republiky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, volný čas, Online tetris hry zdarma, Staré hry online, zeměpis, Seznam zkratek a akronymů

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Generalissimus, Textařka, Itálie, Hudebnice, Prezident, Politik, Pittsburgh Penguins, Rakousko-Uhersko, První republika, Vojáci, Císař, Angličané, Avangard Omsk, Olympijský vítěz, Básníci, Orlík, Kladno, Upálen, Vojevůdce, Filozof, Žhavé výstřely, Spisovatel, Diplomat, Olympijští vítězové, Nobelova cena, Překladatel, New Jersey Devils, Básník, AIDS, Němci, Manýrismus, Válka, Poslanci, Podnikatel, Trenérka apod.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slovenští prezidenti, HIV pozitivní, New York Rangers, Lord, Herec, Ital, Komunisté, Prezidenti ČR, Žijící, Ministři, Křesťanství, Česká královna, Kněz, Vojáci, Sci-fi, Sochař, Country, Egypt, Závodník, Voják, Hokej, Olympiáda, NHL, Překladatel, Dallas Stars, Exilový prezident, Čech, Rakušan, Gymnasté, Rakousko-Uhersko, Slovák, Podnikatel, Hejtmani, Skladatel, Američan, Dramatik apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Online testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tapety na plochu počítače, školství, Chile, pro dospělé, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Prapory regionů a království, zajímavosti, zábava, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Fotografie Cameron Diaz
Zajímavé webové stránky
Sexy Eri Aikawa
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční obrázky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Omalovánky zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky na plochu Velikonoce
Odkazy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović

Děkujeme vám za vaši návštěvu.