Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, O Windows, O ženách, Vtipy o cikánech, O manželství, O gayích a homosexuálech, O mužích apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Náš tip, volný čas a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: webové stránky, Adventní magazín, pro děti, zdroje informací, Kasína, zadarmo, hyperlinky, pro dospělé, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, URL, Státní vlajky zemí, webovky, PC pozadí pro Windows

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Síť, volný čas a zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Keywords:internet, cestování, Webové online testy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Digitální počítačové hry, herní konzole, Nej hry online, V, výukové pomůcky, Online hry omalovánky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, linky, Vše o Vánocích

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Sportovní, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Klasické, Karetní, Pro dívky, Logické, Střílečky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, geocaching, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, vojenské hodnosti, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, multimédia, Wallpapery na tablet, Bridge, Přehled zkratek a akronymů, F, odkazy, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Super online flash hry, Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, Webové online testy zdarma

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . Mj. na webu naleznete Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Strategie, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, vojenské hodnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Klíčová slova: humor, zajímavosti, Dopravní značky, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Nejlepší online hry zdarma, kuriozity, Webové online testy zdarma, Macau, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, volný čas a zábava

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Aforismy, úsloví, hlášky, moudra, rčení, motta, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, úsloví, hlášky, moudra, rčení, motta, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Wallpapery na tablet - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na tablet. lze použít v PC, smartphone, notebook, tablet, mobil, počítač, monitor, phablet, displej, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Windows Me, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 2000, macOS, Lubuntu, OSX, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, free wallpapers, flóra, stromy, tenisté a tenistky, ptáci, velkoměsta a noční život, motorky, armáda, válka, zbraně, květiny, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, nature - příroda, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 360x720, 1600x900, 1280x800, 1920x1080, 1600x1200, 1440x960, 1152x864, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 2560x1440, 1800x1440, 412x846, 1536x2560, HD 1280x720 atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Vlajky států USA, Seznam vlajek amerických států, Full HD tapety ke stažení, Seznam souborových přípon, doporučujeme, MP3 Music download, weby, odkaz, Vlajky měst České republiky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online web Hry zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností, Texas hold em Indonesia,

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
China
Partnerské weby
HTML5 Videojuego de navegador
Doporučené odkazy
Poker online
Zajímavé internetové odkazy
Coloring book, Adult, children online free
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.