Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Imitátor, Komunisté, Dallas Stars, Nobelova cena, Komik, Francie, Boston Bruins, Kněz, Vojevůdce, Zpěvačky, Angličané, Dabérka, Česká královna, Rétorika, Prezidenti ČR, Rock ‚n‘ Roll, Prezidenti, Husité, Atentát, Československo, Sci-fi, Upálen, Prezident, Philadelphia Flyers, Vládce, Prezidenti USA, Vrah, Miliardář, Avangard Omsk, Maršál, Druhá světová válka, Masový vrah, Komunista, Zlatý slavík, Ital apod.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Pro dívky, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Strategie, Střílečky, Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Síť, cestování, počítače a internet

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: kuriozity, Online adventní magazín, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro dospělé, Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super free web games zdarma, Novoroční přání ať problémy tě nezaskočí, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam vlajek amerických států, Wallpapery na tablet

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry apod.

Myšlenky, aforismy, motta, výroky, přísloví, hlášky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Myšlenky, aforismy, motta, výroky, přísloví, hlášky, bonmoty, z kategorií moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o smutku od různých známých osobností.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, New Hampshire, New York, Kentucky, Connecticut, Illinois, Montana, Jižní Karolína, Oregon, Delaware, Colorado, Washington, Havaj, New Jersey, Arizona, Oklahoma, Maryland, Texas, Massachusetts, Wisconsin, Vermont, Michigan, Severní Karolína, Minnesota, Kansas, Idaho atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vánoce a Nový rok, odkaz, hyperlinky, Online testy zdarma, Paris Saint-Germain F.C., Přehled formátů souborů, Dopravní značky, linky

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro phablet, počítač, tablet, mobilní telefon, displej, smartphone, notebook, obrazovka počítače, PC, monitor, mobil a pro operační systémy Windows Me, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows 7, Windows 98, Windows 10, Mac, FreeBSD, Java ME, Windows Server 2012. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, operační systémy, Windows, příroda, krajina, budovy a stavby, sportovní pozadí, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, letadla, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 1080x1800, 360x720, 1536x864, 800x600, 1600x2560, 360x760, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 854x480, 1440x900, 1024x768, 2048x1536, 1536x2048, 1152x864 atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, Miliardář, Pedagog, Československo, Ministři, Filozof, Režisér, Generalissimus, Olympijští vítězové, Faraon, Charta 77, Rakušan, Prezident, Američan, Imitátor, Vrah, Herec, První republika, Politik, Vojáci, KHL, Vražedkyně, Druhá světová válka, Normalizace, Gymnasté, Prezident USA, Státník, Nežijící, Scénárista, Hokejisté, Slovák, Němci, ČSSD, Miliardáři, Textařka, Pittsburgh Penguins apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, symboly, hmyz, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, stavby, nástroje a přístroje, ptáci, náboženství, nápoje, ženy a dívky, květiny, osobnosti a lidé, hudba, láska, sport, rostliny, ovoce, smajlíci a emotikony, věda, mapy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. lze použít v ultrabook, smartphone, tablet, monitor, mobil, PC, notebook, mobilní telefon, phablet, displej, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Slackware, Windows 95, Android, Windows 98, Chrome OS, Windows XP, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, ptáci, motorky, fraktály, vesmír, kosmos, fantasy, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, Formule 1, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 2560x1920, 1152x1920, 1920x1200, 3200x1800, 1440x960, 640x480, 1600x2560, 1280x800, 2048x1536, 800x600, 768x1024, 360x760, 375x667, 750x1334, 1600x900 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, zdarma, Kliparty pro Office, Vánoční zábava, M, Slovník pojmů Co je to?, školství, Vánoční dárečky, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky zdarma, Super online kvízy, webovky

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: grafiku, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, křesťanství, poruchy, psychologie, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, mytologie, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, politika, politici, osobnosti, rodinné vztahy, záliby atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Myšlenky, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, moudra, motta

Slavné citáty, Myšlenky, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, moudra, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohu od různých známých osobností.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Wallpapery na tablet - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, PC, notebook, smartphone, ultrabook, tablet, počítač, monitor, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Mac, BlackBerry OS, Java ME, Windows Me, FreeBSD, Linux Mint, macOS, Slackware, Windows 95, Windows 10. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, zvířata, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, free wallpapers, tenisté a tenistky, ptáci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, fantasy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 360x760, 1024x768, 1920x1080, 640x480, 3200x1800, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 360x720, 1600x900, 1080x1920, 2048x1536, 1440x960, 393x786, 1920x1280, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, info, Dopravní značky, Vánoční svíčky, volný čas, weby, Hry pro nejmenší online, Flags of the world, Státy a jejich prapory, M, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: grafiku, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, křesťanství, poruchy, psychologie, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, mytologie, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, politika, politici, osobnosti, rodinné vztahy, záliby atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: humor, K, Obrázky na plochu PC, cestování, zajímavosti, Santa nebo Ježíšek?, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, webové stránky, výukové pomůcky, zadarmo, Adventní blahopřání k vánocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tapety pláže
Partnerské weby
Topmodelky a celebrity
Tipy na zajímavé weby
Jak si vybrat vánoční stromeček?
Doporučené odkazy
Adventní kalendář pro děti i dospělé
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.