Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro PC, počítač, mobil, tablet, smartphone, phablet, notebook, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy OSX, Windows XP, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), macOS, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows Me, Linux Xubuntu, Chrome OS, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení z kategorií zvířata, sportovní wallpapery, motorky, hmyz a pavouci, fantasy, Formule 1, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fraktály, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1680x1050, 1280x960, 375x812, 1440x960, 1080x1920, 2560x1600, 412x846, 1152x864, 393x786, 1440x900, 1920x1200, HD 1280x720, 1280x800, 2560x1440, 1920x1440, 640x480 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, New Jersey, Montana, Florida, Minnesota, New Hampshire, Nevada, Wyoming, Kansas, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Colorado, Missouri, Západní Virginie, Arizona, Louisiana, Virginie, Utah, Alabama, Maryland, Oregon, Rhode Island, Maine, Georgie, Kentucky, Oklahoma atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, politické strany a hnutí, země EU, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Karetní, Oddechové, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, parkování - parkovačky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Online hry zdarma, Full HD wallpapery ke stažení, humor, Lechtivé fotky Penelope Cruz, volný čas, zadarmo, zdroje informací, Grunge hudební rockový styl, F, pro děti, webovky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Hlášky, rčení, moudra, bonmoty, výroky, přísloví, moudrosti

Citáty slavných, Hlášky, rčení, moudra, bonmoty, výroky, přísloví, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:weby, Nejhranější online testy a kvízy, Full HD tapety na PC, cestování, Celebrity Jenny Mc Carthy, zábava, V, webové stránky, Tapety na plochu města, počítače, M, internet

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Full HD tapety na PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, PC, mobil, tablet, počítač, ultrabook, displej, notebook a pro operační systémy OSX, Red Hat Linux, Java ME, Windows 7, BlackBerry OS, macOS, Slackware, Windows 98, SUSE Linux, Windows 10, Windows Me. Tapety do mobilu z kategorií letadla, hudební tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, wallpapery, noční města, zvířata, sportovní pozadí, budovy a stavby, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, květiny, kytky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, auta. Stahujte ve velikostech 768x1024, 2160x3840, 1440x900, 412x846, 1280x1024, 2048x1536, 1152x768, HD 1280x720, 2560x2048, 1080x1800, 1280x960, 360x720, 800x1280, 854x480, 1152x1920, 1280x854 atd.

Informace, zábava, důležité informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: kuriozity, Adventní magazín, odkazy, Recepty na vánoční pokrmy, internetové stránky, školství, Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční stromeček složený z kuliček, H, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj apod.

Frky, černý humor, vtipy, fóry, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Frky, černý humor, vtipy, fóry, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O škole, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky ze života, O Windows, O ekonomech apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, symboly, zvířata, jídlo a nápoje, hudba, halloween, nápoje, nástroje a přístroje, věda, smajlíci a emotikony, láska, přístroje, muži, květiny, zelenina, osobnosti a lidé, mapy, stavby, auta, hmyz, ženy a dívky, dopravní prostředky, ovoce atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Deskovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Barbie hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Omalovánky, Logické hry, online html5 hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, v čem upravit soubory následujících typů: písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, obrazy disků apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Sweden, Onlinovky zdarma, Biografie slavných osobností, Státní prapory států světa, Lechtivé fotky Rachel Stevens, Super online flash hry, Webové html5 hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj apod.

Frky, černý humor, vtipy, fóry, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Frky, černý humor, vtipy, fóry, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O škole, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky ze života, O Windows, O ekonomech apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, symboly, zvířata, jídlo a nápoje, hudba, halloween, nápoje, nástroje a přístroje, věda, smajlíci a emotikony, láska, přístroje, muži, květiny, zelenina, osobnosti a lidé, mapy, stavby, auta, hmyz, ženy a dívky, dopravní prostředky, ovoce atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New York Rangers, Filozof, Američan, Náboženství, Pittsburgh Penguins, Upálen, Boston Bruins, Pop, Prezidenti ČR, Básníci, Hokejisté, Textař, Brno, Hejtman, Hejtmani, Architekt, Charta 77, Avangard Omsk, Poslanec, NHL, Miliardář, Dallas Stars, Komik, Olympijský vítěz, Nežijící, Slováci, Country, Spisovatel, Normalizace, Prezidenti, Egypt, Životopis, Němci, Historik, ČSSD, Druhá světová válka apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: tipy, Online hry pro děti zdarma, URL, Super online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Pohádkový létající sob, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, zeměpis, zajímavosti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Sandra Bullock, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Adventní koleda
Odkazy na zajímavé weby
Vánoční a adventní omalovánky
Zajímavé webové stránky
Motokros, motorky, závody
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Netradiční dárek k Vánocům
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky s vánočními motivy
Tipy na užitečné weby
Kalkata city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.