Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, školství, filozofie, přezdívky, zločin a právo, státní správa, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, politika, křesťanství, osobnosti, profese a zaměstnání, národnost, věda, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, sport atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anglicky, Vánoční světýlka, Popelka, bezlepkové cukroví, Štóla, Vánoční hvězda, Jedle, Alkoholový kalendář, Tablet, Lego, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Zdraví, Vánoční koule, Ježíšek, Jmelí, Korálky, Ohňostroj, Atmosféra, Desktop, Strom, Cesmína, Rostliny, Milka, Vánoční trhy, Štěstí, Husarské knoflíky, Advent, Kapr, Jmenovka, Adventní kalendář apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Deskovky, Akční gamesky, Adventury, Oblíkačky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Logické hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Arkády a plošinovky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, R, tipy, URL, Přání k narozeninám, multimédia, Dopravní značky, pro děti, Andrés Iniesta, K, webovky, Hry pro dívky online, zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Full HD wallpapery ke stažení - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, displej, smartphone, tablet, mobil, phablet, počítač, PC, notebook, monitor a pro operační systémy Mac, Windows XP, Java ME, Windows 2000, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows Server 2012, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, květiny, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 360x720, 320x568, 1280x720, 2160x3840, 1800x1440, 393x786, 1440x900, 1366x1024, 375x667, 412x846, 2048x1080, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 2560x1920, 1920x1440, 1152x1920 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Deskovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, online html5 hry apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ekonom, Olympijští vítězové, KSČ, Kladno, Habsburkové, Pop, Prezidenti USA, Scénárista, Imitátor, Státník, Hejtman, New York Rangers, Svatý, Prezidenti ČR, Orlík, Slovák, Druhá světová válka, Slovenští prezidenti, Mluvčí, Básníci, Washington Capitals, Američané, Brno, Nežijící, Charta 77, Diplomat, Manýrismus, Country, Starověký Egypt, Faraon, Nobelova cena, Miliardář, Hudebnice, ČSSD, Hejtmani, Sochař apod.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v počítač, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, PC, monitor, phablet, mobil, notebook, displej, smartphone a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows XP, Chrome OS, Java ME, SUSE Linux, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows 2000. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, ptáci, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, nature - příroda, květiny, motorky, vesmír, kosmos, free wallpapers, fraktály, fantasy, flóra, stromy. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 2560x1440, 768x1024, 1280x768, 1280x1024, 1920x1440, 3200x1200, 1440x900, 393x786, 2560x1600, 2048x1536, 1366x1024, 2560x2048, 1024x600, 1920x1280 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Keywords:Obrázky vlajek měst ČR, info, F, hyperlinky, Inzeruj, inzerce zdarma, Přehled vlajek USA, internet, Super online kvízy, Poker en ligne online sur Internet, zdroje informací, P, Full HD pozadí ke stažení

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat soubory z následujících kategorií: video soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, obrazy disků apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, okresy České republiky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro dívky online, doporučujeme, Texas hold em poker, linky, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, Canada Flag, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejhranější hry online, K, zeměpis

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Wallpapers na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro smartphone, tablet, mobil, počítač, obrazovka počítače, monitor, displej, mobilní telefon, phablet, notebook, PC a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows NT, Android, Linux Xubuntu, macOS, BlackBerry OS, FreeBSD, Lubuntu. PC tapety pro Windows z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, auta, sportovní pozadí, dopravní prostředky, voda a bubliny, wallpapery, psi a štěňátka, budovy a stavby, letadla, hry a herní wallpapery, zvířata, příroda, krajina, moře, oceány, pláže. Zvolte si z rozměrů HD 1280x720, 360x760, 1800x1440, 2160x3840, 1152x1920, 1366x1024, 1280x768, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 360x640, 1600x1200, 1200x1920, 1920x1200, 1280x960, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: kuriozity, Kliparty zdarma, Nejhranější hry online, Sharon Stone, Nej hry online, webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online adventní magazín, odkazy

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Kameňáky, frky, černý humor, vtípky, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, černý humor, vtípky, fóry, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O škole, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, odkaz, zadarmo, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, Póquer juego de apuestas, Nejhranější online testy a kvízy, zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na plochu počítače, Webové online testy zdarma, Životopisy slavných osobností, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Pět kilo zlata: Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Další odkazy:

Naše tipy
Tapety na plochu PC
Doporučené odkazy
Obrázky ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
HTML5 Videojuego de navegador
Partnerské weby
Anonymní proxy server
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.