Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit soubory těchto typů: písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Logické hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Hry s koňmi, Adventury, Střílecí hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Vaření a smažení apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Úspory a spoření, Dopravní značky, Webové online hry zdarma, Online adventní magazín, Yasmine Bleeth, cestování, Státní prapory všech států, Online testy a kvízy zdarma, Prapory českých měst

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, měny, týmy NHL, země EU, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, hudební zkratky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, geocaching apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, displej, smartphone, mobil, počítač, monitor, ultrabook, PC, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Android, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Fedora, Slackware, SUSE Linux. Wallpapers na PC z kategorií vesmír, kosmos, fraktály, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, ptáci, nature - příroda, oceán, moře, pláže, motorky, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní a závodní auta, fantasy. Dostupná rozlišení jsou 1152x1920, 1600x900, 2560x2048, 1920x1080, HD 1280x720, 4800x1200, 1280x1024, 854x480, 1680x1050, 1600x900, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1366x768, 1920x1200, 2560x1440 atd.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Staré hry online, Vlajky států USA, zajímavosti, Textová přáníčka a obrázky k svátku, zdarma, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Svátky, jmeniny, kalendář, H, počítače, odkazy

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Hlášky, motta, myšlenky, rčení, moudrosti, úsloví, výroky

Citáty slavných, Hlášky, motta, myšlenky, rčení, moudrosti, úsloví, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o víře od různých známých osobností.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, Vánoce a Advent, stavby, hmyz, symboly, hudba, květiny, auta, přístroje, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, rostliny, sport, nástroje a přístroje, náboženství, dopravní prostředky, ptáci, mapy, ovoce, jídlo a nápoje, láska, halloween atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: volný čas, školství, zeměpis, Biografie Catherine Bell, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled souborových přípon, Wallpapers na plochu PC, Cameron Diaz, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, humor, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, ptáci, hudba, květiny, nástroje a přístroje, muži, symboly, stavby, Vánoce a Advent, zvířata, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, náboženství, sport, osobnosti a lidé, zelenina, auta, věda, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, přístroje atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Animace, Závody aut, Strategie, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, info, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Best web page, Online vánoční magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, M, Obrázek modrá kraslice, Hry pro dívky online, F, V

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, ptáci, hudba, květiny, nástroje a přístroje, muži, symboly, stavby, Vánoce a Advent, zvířata, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, náboženství, sport, osobnosti a lidé, zelenina, auta, věda, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, přístroje atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Animace, Závody aut, Strategie, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Informace, technika, kultura, volný čas

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy apod.

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, počítač, displej, PC, monitor, tablet, mobilní telefon, mobil, ultrabook, notebook, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Ubuntu, OSX, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows XP, Windows 7. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, auta, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, hudební tapety, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, zvířata, psi a štěňátka, letadla, noční města, wallpapery. Stahujte ve velikostech 1152x1920, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1536x2048, 640x480, 1440x960, 1440x900, 1024x768, 375x812, 1280x854, 768x1024, 360x720, 1280x800, hi res 2560x1920, 1152x768 atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Česká královna, Angličané, Kancléř, Český slavík, Američané, Básníci, Voják, Křesťanství, Náboženství, Kněz, Imitátor, Hokejisté, Hejtman, Prezidenti USA, Miliardáři, Starověký Egypt, Manýrismus, Žijící, Politik, Olympiáda, Malíř, New York Rangers, Diplomat, Hudba, Státník, Císař, Vojáci, Stoletá válka, Lord, Američan, Vůdce, Hokej, Renesance, Fotograf, Vražedkyně, Právník apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Online biografie, životopisy osobností, doporučujeme, multimédia, zadarmo, Obrázky na plochu, Online hry pro děti zdarma, hyperlinky, weby, K, Federace USA, kuriozity, Biografie Christina Aguilera, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Sexy Sandra Bullock
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Tipy na Partnerské weby
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kliparty zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.