Naše tipy, volný čas a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Strategie, Vánoční online hry, Klasické, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Síť, volný čas a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, sport, umělci, záliby, vlastnosti, filozofie, psychologie, přezdívky, historie, zločin a právo, politici, mytologie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, poruchy, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, osobnosti, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, rodinné vztahy, profese a zaměstnání atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, symboly, auta, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, halloween, ptáci, jídlo a nápoje, rostliny, náboženství, Vánoce a Advent, láska, zvířata, smajlíci a emotikony, zelenina, dopravní prostředky, nápoje, ženy a dívky, hudba, stavby, muži, přístroje atd.

Full HD tapety ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. vhodné pro phablet, mobil, notebook, smartphone, PC, počítač, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, displej a pro operační systémy Windows 95, Linux Fedora, Android, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Java ME, Red Hat Linux, Windows 10, Slackware, Windows Me, Windows 10 Mobile. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, hudební tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, wallpapery, sportovní pozadí, noční města, rostliny, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1280x1024, 1152x768, 412x846, 1800x1440, 1024x600, 393x786, 1920x1280, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1024x768, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1280x854, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Tipy na romantické vánoční filmy, Státy a jejich prapory, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Sobí omalovánka, multimédia, kuriozity, webovky, zdarma

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Vánoční web - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dia, Přáníčko, Vánoce, Atmosféra, Omalovánky, Televize, Vánoční světýlka, Neviňátko, Rostliny, Smrk, Vídeňský punč, Jmenovka, Linecká kolečka, Píseň, Vánoční stromek, SMS, Tablet, Samolepky, Wallpaper, Cesmína, Rumové řezy, Vánoční tapety, Plocha, Zdraví, Anglicky, Osvětlení do oken, Nový rok, Skleněné ozdoby, Vánoční ozdoby, Pastýř, Vosí hnízda apod.

Informace, volný čas a zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Animace, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Karetní hry a tak dále.

Keywords:Biografie slavných osobností, Státy a jejich prapory, Obrázky a kliparty zdarma, URL, World Flags, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, volný čas, weby, Omalovánky pro děti, zadarmo, Dopravní značky, F

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vtípky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Vánoční web, doporučujeme, zeměpis, Vánoční perníčky, internetové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Online životopisy, biografie slavných osobností, Tapety na plochu PC, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, software, příroda, kultura, nápoje, technika, filozofie, rostliny, jídlo, sport, psychologie, nástroje, český jazyk, stavebnictví, internet, matematika, hardware, různé, školství, chemie, počítače, účetnictví, literatura, ekonomie a ekonomika atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Moudrosti, bonmoty, hlášky, myšlenky, výroky, moudra, aforismy

Citáty slavných, Moudrosti, bonmoty, hlášky, myšlenky, výroky, moudra, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o kráse od různých známých osobností.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, displej, PC, phablet, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, notebook, monitor, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Chrome OS, Mac, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 95, Android, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows XP. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, fantasy, zvířata, květiny, Rally, závody aut, fraktály, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, free wallpapers, ptáci, hmyz a pavouci. Stahujte ve velikostech 1440x960, 1920x1200, 1536x2560, 3200x1800, 393x786, 2560x2048, 1600x1200, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1280x800, 1280x960, 800x1280, 1280x854, 1440x900, 360x640 atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, software, počítače, rostliny, nástroje, chemie, latina, hardware, literatura, filozofie, kultura, sport, školství, materiály, matematika, cestování, český jazyk, internet, lékařství a medicína, příroda, fyzika, bankovnictví, zkratky, jídlo atd.

Klíčová slova: humor, Online adventní magazín, hyperlinky, Vánoční stromky, Dopravní značení, odkaz, Stručný slovník pojmů a termínů, Svícen, Hry pro nejmenší online, Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, software, příroda, kultura, nápoje, technika, filozofie, rostliny, jídlo, sport, psychologie, nástroje, český jazyk, stavebnictví, internet, matematika, hardware, různé, školství, chemie, počítače, účetnictví, literatura, ekonomie a ekonomika atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, č, A, zajímavosti, Kdo je to Ježíš?, Ilustrace, obrázky, Vlajky států USA, Superhry a hry online zdarma, Full HD tapety ke stažení, Webové online testy zdarma, M, Zeměpisné testy a kvízy,

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Nápis Merry Christmas
Naše tipy
Omalovánka sněhulák
Partnerské weby
Recepty na vánoční cukroví
Doporučené odkazy
Freeware
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.